آموزش ایندیزاین

آموزش ایندیزاین : نرم افزار ادوبی ایندیزاین ( Adobe Indesign CC ) ، جهت طراحی و لی اوت ( صفحه آرایی ) مجلات و روزنامه ها بیشترین کاربرد را در بین هنرمندان گرافیست و طراح دارد . در صفحه آرایی ، روش آراستن یک سند ، کتاب یا صفحه مورد بررسی قرار خواهد گرفت . از آنجا که نرم افزارهای شرکت ادوبی از قابلیت های پشتیبانی  و درون ریزی فایلهای هم خانواده برخوردار هستند ، تسلط و آشنایی با نرم افزارهای هم گروه ایندیزاین ، همچون فتوشاپ و ایلاستریتور ، راه را برای طراحی و صفحه بندی با انعطاف بالا فراهم می سازد . باید گفت طرح های گرافیکی مورد نیاز در برنامه ایندیزاین ، چه در حالت رستر و چه در حالت برداری ، به راحتی در نرم افزارهای فوق قابل طراحی بوده و توانایی ورود به صورت لینک را در ایندیزاین دارا می باشند . قدرت بالای Adobe Indesign ،  در چینش حروف و سهولت بکارگیری انواع سبک متن  ، آنرا به نرم افزاری پیشرو در چینش و لی اوت بندی مجلات و نشریه ها تبدیل کرده است .

آموزش ایندیزاین سی سی

آموزش ایندیزاین | دوره آموزشی Adobe Indesign cc

آموزش ایندیزاین

در فرآیند آموزش ایندیزاین ، اصول و روش تدریس بر پایه فعالیت های پروژه محور ( Real World ) ، قرار داده شده . در این روش  ، کاربران با فراگیری مهارت های مورد نیاز و مرسوم ، جهت ورود به بازار کار آماده می شوند و این توانایی را خواهند داشت تا  با پیش زمینه لازم در مدت زمان کوتاه ، خود را با شرایط کاری جدید وفق دهند . در این دوره ، علاوه بر کلاسهای حضوری ، معرفی کتاب ها و فایلهای ویدئویی آموزشی ، از کمپانی های مطرح ، نیز به عنوان بخشی مفید جهت آشنایی کاربران در نظر گرفته شده است .
از آنجا که این نرم افزار از فرمت های عکس ( رستر ) و وکتور ( برداری ) به صورت همزمان حمایت می کند ، ورود و آشنایی با دوره های آموزش فتوشاپ و همچنین دوره آموزش ایلوستریتور به کاربران توصیه می گردد . در طول دوره نیز بنا به فراخور مباحث تفاوت بین عملکرد نسخه های پیشین و نسخه های جدید ، به کاربران ارائه می شود . این امر از آن جهت حائز اهمیت است که کاربر نحوه استفاده صحیح از منابع بیشمار و پراکنده در دنیای وب را که هر یک در نسخه خاصی از ایندیزاین طراحی شده اند را بیاموزد .

کاربردهای امروزی برنامه ایندیزاین فراتر از تولید نسخه های مخصوص برای چاپ است . گاهی کاربران نسخه نهایی را جهت خروجی سند پی دی اف ( PDF ) در زبان فارسی و یا لاتین به کار میگیرند . در این مورد نیز توضیحات مربوط به فضای رنگی CMYK  و RGB به تفصیل به دانشجویان ارائه خواهد شد .

مباحث دوره آموزشی ادوبی ایندیزاین :

– مقدماتی پیرامون نرم افزارهای صفحه بندی و صفحه آرایی کتاب مجله و روزنامه
– بررسی کلی نرم افزار و آشنایی سریع با اصول و چگونگی اجرا و خروجی فایل از ایندیزاین
– طراحی و خروجی کتاب تک رنگ همراه با بررسی خروجی و ارایه فایل نهایی به چاپخانه
– وارد کردن تصاویر وکتور و پیکسلی ایجاد شده در فتوشاپ ، ایلاستریتور و سایر نرم افزارهای هم خانوده ادوبی
– طراحی و خروجی کتاب چهاررنگ از مرحله ورودی تصویر و متن تا خروجی استاندارد
– طراحی و خروجی روزنامه و بررسی تکنیکهای مربوط به آموزش ساخت و اجرای روزنامه در نرم افزار
– بررسی تغییرات نرم افزار از Adobe Indesign CS5 تا Adobe Indesign CC
– طراحی و خروجی مجلات و کاتالوگ تجاری از لی اوت هنری تا طراحی یونیفورم و قالب
– آشنایی کلی با نحوه انتخاب رنگهای استاندارد ، عیب یابی سند پیش از خروجی
– بکارگیری طرح ها و پروژه های آماده و فایل های لایه باز در ایندیزاین
– معرفی منابع دانلود آموزش حرفه ای و مالتی مدیا ، کتاب آموزش ، فیلم آموزش و منابع دانلود نرم افزار
– بررسی مباحث کلی مورد نیاز در طراحی و خروجی اسناد تجاری و پاسخ به سوالات دانشجویان

جهت آگاهی از نحوه ثبت نام ، روز و ساعات برگزاری دوره آموزش جامع ایندیزاین با گروه در ارتباط باشید و یا از طریق فرم تماس ما را درجریان درخواست خود قرار دهید .