چاپ عکس و نقاشی های هنری

چاپ عکس و نقاشی های هنری :

چاپ بر روی کاغذهای مات و متالیک

چاپ عکس در تهران و شهرستان ها ، یکی از خدمات گروه تبلیغاتی زیگفا می باشد . این گروه در کنار ارائه خدمات چاپ و ارائه لیست قیمت چاپ جهت امور چاپی مشتریان محترم ، اقدام به تهیه مجموعه بینظیری از نقاشی های مطرح جهان ، در سبک های مختلف نقاشی نموده است . وجود یک اثر هنری در محل کار و یا منزل علاوه بر اثر مثبت در جلوه دکوراسیون داخلی ، تاثیر بسزایی در روحیات افراد ساکن یا پرسنل اداری ایفا می کند . سبک ها و علایق مختلفی در انتخاب تابلوهای هنری وجود دارند . با توجه بر این اصل ، سبک هایی چون کلاسیک  ، کوبیسم ، مدرن و پست مدرن می توانند در سبد خرید شما قرار گیرند . با توجه به نیاز فایل های گرافیکی با کیفیت جهت چاپ ، مجموعه فوق در طول زمان در حال تکمیل می باشد. علاوه بر این مشتریان محترم می توانند در صورت نیاز درخواست خود مبنی بر تهیه اثر هنری خاص را ارسال کنند تا در صورت امکان فایل مورد نظر تهیه و جهت چاپ آماده گردد.

چاپ عکس و نقاشی های هنری | چاپ و شاسی عکس

چاپ عکس و نقاشی های هنری | چاپ و شاسی عکس

آثار نقاشی کلاسیک و مدرن :

جهت آگاهی از آخرین آثار عکس و نقاشی های ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی زیگفا ، می توانید صفحه اینستاگرام گروه را دنبال کنید . علاوه بر این در دایرکت اینستاگرام و یا از طریق صفحه تماس با ما ، در سایت ، می توانید سفارشات خاص خود را با ما مطرح نمایید . همنگونه که گقته شد ، چاپ با کیفیت عکس و نقاشی های مورد نظر شما در گرو وجود فایل دیجیتالی با رزولوشن مناسب می باشد . بنابراین در صورت دسترسی به اینگونه فایلها ، میتوانید درخواست ارسال برای ما داشته باشید .

مشاوره و یا ارسال فایل از طریق تلگرام : : ۰۹۱۲۴۷۹۲۹۰۰

تنوع چاپ و شاسی عکس

لازم به ذکر است کلیه کارهای چاپ عکس و نقاشی بر روی کاغذهای با کیفیت مخصوص چاپ عکس پرینت می گردند . این نوع کاغذها بر حسب تنوع به دو دسته مات (کاغذهای ساده و سیلک) و براق دسته بندی می گردند . شاسی های به کار رفته ، جهت چسباندن عکس روی شاسی ، در ضخامت های 8 میلیمتر تا 30 میلیمتر موجود می باشند .

نمونه آثار نقاشی ارائه شده جهت چاپ و شاسی