ساخت تور مجازی

گالری سیحون | گردش مجازی
عکاسی پانوراما و ساخت گردش مجازی ازگالری سیحون

تور مجازی

صنایع و خدمات گوناگونی همچون (توریسم، هتلداری، نمایشگاهی و…) در معرفی و ارایه خدمات خود، گاهی دچار محدودیتهایی هستند. بطور مثال امکان بازدید از مکانی تاریخی یا یک رخداد هنری برای تمامی کاربران به علت مشکل بعد مسافت یا مشغله کاری وجود ندارد. لذا در طول زمان راه کارهای مختلفی برای رفع این محدودیت ها ارایه شده است که کاربران بسیاری از آن ها بهره مند میشوند. از این جمله میتوان به وب سایتها، پایگاه های اشتراک گذاری تصاویر، فیلم های تبلیغاتی و یا بطور جامع تر، استفاده از محتوای چندرسانه ای اشاره کرد. امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی، روشهای نوینی جایگزین موارد ذکر شده گردیده است که از جمله میتوان به “گردش مجازی” اشاره کرد.

در این روش تمامی قسمتهای یک مجموعه با تجهیزات وبژه، بصورت پانوراما عکاسی و بعد از ارسال به نرم افزار های حرفه ای به شکل تور مجازی برنامه نویسی میشوند و قابلیت ارائه و نمایش سه بعدی را پیدا می کنند. جهت نمایش ، نسخه های وب و آفلاین در احتیار کاربر قرار می گیرد تا تمامی فضای یک مجموعه را بازدید نماید. تمامی سالنها، تصاویر روی دیوار و مناطق ویژه در هر مجموعه به صورت تعاملی و کلیک پذیر قابل نمایش هستند و کاربر میتواند لذت یک تور واقعی را در دنیای دیجیتال تجربه نماید. این گروه نیز که همواره پیشرو در استفاده از فنآوری روز در مجموعه وب سایت خود بوده، اینبار نیز افتخار دارد که بدین شیوه در نمایش مکانهای اداری ، تجاری و رخدادهای هنری بهره گیرد.

مزایای ساخت تور مجازی توسط گروه تبلیغاتی زیگفا :

تور مجازی ایجاد شده توسط این گروه دارای مزایای منحصر به فردی است. علی رغم فعالیت برخی شرکت ها در قرار دادن محتوای گردش مجازی بر روی سایتهای واسطی از جمله 360cities.net   ، که ممکن است دچار فیلتر یا عدم دسترسی شوند ،  فایلهای تور گروه، بصورت آنلاین بروی سرور دلخواه گالری یا موسسه قابلیت ارایه دارد و در ضمن فایل ها و تمامی صفحه های مربوط بصورت آفلاین به کارفرما ارایه میشود تا در صورت امکان رایت بروی سی دی را نیز داشته باشد.

۱- قابلیت ارایه نسخه آنلاین فایل بروی سرور دلخواه  و وب سایت کارفرما ، بدون وابستگی به هیچ سایت واسط
۲- قابلیت ارایه نسخه آفلاین فایل جهت کپی بروی سی دی یا سیستم های کامپیوتری و تبلیت
۳- قابلیت پخش موسیقی در پس زمینه تور جهت جذاب تر شدن محیط
۴- قابلیت کلیک بروی آثار مشاهده شده در گردش جهت بزرگنمایی و دیدن جزییات
۵- امکان محدود کردن چرخش از حالت ۳۶۰  و سه بعدی کامل برای جلوگیری از سردرگمی کاربر
۶- ارایه فایلهای عکاسی پانوراما بصورت مجزا به کارفرما جهت تبلیغات مختلف
۷- قابلیت تعریف دکمه های تعاملی مختلف در تور برای بیشتر نمودن امکانات
۸- تعریف لینک های ویژه برای هدایت کاربر به صفحات وب سایت و یا دانلود مجموعه
۹- توانایی در هدایت بیشتر کاربر با استفاده از نقشه map و قطب نما
۱۰-فعال / غیر فعال نمودن عناصر بصری همچون منو و تصاویر گالری توسط کلیک کاربر