طراحی سایت

خدمات طراحی وب

طراحی سایت با تاریخچه ای بیش از ۲۰ سال توانسته به رکنی اساسی در دنیای تبلیغات و خدمات آنلاین تبدیل شود . در طول این مدت شاهد پیشرفت تدریجی این واسطه بوده ایم و حال پس از این دو دهه ، به گفته تیم برنرز لی، مخترع وب ، وب به مرحله اصلی شکوفایی خود رسیده است . اینک ، با گذر از دوران اولیه وب ،در کنار پیشرفته تر شدن کدها و ساختارهای ساده و ابتدایی “اچ تی ام ال” ، شاهد انعطاف بیشتری در آن هستیم . جدا از تغییرات در ماهیت ، ابزارهای طراحی وب نیز در کنار آموزش های آنلاین مربوط به آن روز به روز در حال پیشرفت هستند و تعداد زبانهای برنامه نویسی مختلفی برای این امر به کار گرفته می شوند .
موسسات فرهنگی، تجاری و تبلیغاتی همواره کوشیده اند در طراحی سایت خود بیشترین توجه و هزینه را صرف نمایند . چرا که یک وب سایت حرفه ای معرف و نماینده آنها در دنیای مجازی است و قویترین رسانه ای است که می توانند از آن به عنوان ابزاری ارتباطی ، تبلیغاتی ، اطلاع رسان و ابزار بازاریابی اینترنتی جهت جذب و افزایش مشتریان در زمینه فعالیت و تجارت شان استفاده نمایند . صاحبان فروشگاه با کمک یک شرکت طراحی وب سایت و پیاده سازی وب سایت فروشگاه ساز و با شرکت در تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش سئو در نتیجه جستجو کوکل با صعود در رتبه و رنکینگ ، از رقبا پیشی می گیرند و آماده فروش بیشتر میشوند چرا که گوگل در بین موتورهای جستجو حرف اول را میزند و بهینه سازی وبسایت ( SEO ) شما راه را برای ورود به بازارهای گسترده تر و تجارت الکترونیک فراهم میکند . این اعتبار موسسات ، سایت خبری ، سازمانها و فروشگاه اینترنتی است که در نگاه اول بازدیدکننده به عنوان نمونه ارائه شده و مورد سنجش قرار می گیرد و بعد از آن برنامه ریزی جهت بازاریابی در دستور کار ما قرار میگیرد. بنابراین پایگاه آنلاین شما که توسط یک شرکت طراحی ایجاد خواهد شد ، اولین پل ارتباطی با مشتریان در نظر گرفته می شود و هرگونه ضعف در طراحی وب و یا کوتاهی در بروزرسانی آن شاید به از دست دادن مراجعه کنندگان بیانجامد .
امروزه جدا از فعالیت شرکت های طراحی سایت ، با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و در دسترس بودن رسانه های اجتماعی ( social media ) ، در کنار واسطه ایی چون ویدئو ( video ) ، صدا و تصویر ، نقش تعاملی بیشتری به گفتگوها و تعاملات بین طرف های مورد بحث در دنیای تجارت ، فروش ، رخدادهای هنری و … داده شده است . این Interactivity نتیجه پا به عرصه گذاشتن تکنولوژی Web 2.0 بوده است و کاربران هرچه آسانتر نسبت به تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات ( Sharing ) می پردازند . از طرفی طراحی های انجام شده و دنیای طراحی وب نیز از این تغییرات بی نصیب نمانده و ایجاد website همچون گذشته کار پیچیده و دشواری نیست . با وجود سیستم های مدیریت محتوا ( CMS ) ، همچون وردپرس ( wordpress ) و جوملا با کمی دانش فنی قادر خواهیم بود وب سایت شما را به صورت حرفه ای در زمینه های شخصی ، هنری ، تجاری و یا فروشگاهی برپا سازیم .

web-responsive-1024x682

بنا بر این مهم ، گروه طراحی و تبلیغاتی زیگفا قسمتی از توان خود را در طراحی وب سایت حرفه ای  ، برنامه نویسی ، آموزش طراحی وب سایت و  خدمات جانبی آن در کنار پشتیبانی از زبان فارسی ، به کار گرفته است . پس از مشاوره ، بنا بر حرفه ، تجارت و گرایش کارفرما ساخت  و طراحی نمونه اولیه وب سایت انجام می پذیرد . در صورت درحواست کارفرما خدمات جانبی چون ایمیل مارکتینگ و بهینه سازی ( بهبود سئو برای نمایش حرفه شما در نتایج اولیه گوگل – SEO ) و افزایش رنکینگ وب سایت  و خدمات  و طراحی فروشگاه اینترنتی و شخصی سازی css ارائه می گردد . نمونه کارها ی طراحی شده این گروه مطابق با استانداردهای روز است . پس از مراحل طرحی سایت و بهینه سازی و ثبت و بازنشانی وبسایت در فضای وب ، خدمات پشتیبانی و مشاورات راهگشای گروه در اختیار مشتری قرار میگیرد . باید دانست که اهمیت پشتیبانی و خدمات بروزرسانی کمتر از طراحی سایت حرفه ای نمی باشد . از آنجا که شاهد سیر صعودی کاربران اینترنتی در دستگاه های قابل حملی چوت تبلت و گوشی های هوشمند هستیم ، طراحی های انجام شده جهت نمایش صحیح و نطباق کامل با صفحه نمایش ، به حالت Responsive صورت می پذیرند تا سایت شما در انواع نمایشگرها به درستی مشاهده شود . شما نیز می توانید به وسیله ارتباط با گروه و مدیریت بخش طراحی وب و مشاهده نمونه کارها و سایت های طراحی شده ، مشاوره و راه کار مورد نیاز در حوزه حرفه ، فعالیت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی ، طراحی سایت ، افزایش رتبه ، تعرفه طراحی و  بهینه ساختن وب سایت ( SEO )  خود را کسب نمایید .

شرکتی - خدماتی
ساختمانی و طراحی داخلی
سالن های آرایشی و سلامت
طراحان و گرافیست ها