عکاسی صنعتی

خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، در کنار عکاسی هنری ، عکاسی مد و پرتره ، از ژانرهای عکاسی محسوب می شود و به ارائه دقیق جزئیات و نمایش عملکرد ، ویژگی ها و مزیت یک محصول میپردازد . این امر همواره مورد توجه تولیدکنندگان و ارائه دهندگان کالا بوده است تا در تعامل با مشتریان و معرفی بهتر کالای خود از رقیبان پیشی بگیرند . از آنجا که سهم بزرگی از فروش محصولات به نحوه تبلیغات و نمایش بصری کالا اختصاص دارد ، سرمایه گذاری در این خصوص امری بدیهی تلقی میشود . در کنار فیلم و تیزرهای تبلیغاتی ، ساخت انیمیشن و … دنیای عکاسی محصولات نیز به نوعی در معرفی کالا و خدمات کارفرما سهیم می باشد و برای محصولات عکاسی تبلیغاتی صورت میپذیرد . وسعت و نگرش های مختلف در دنیای عکاسی صنعتی به بزرگی دنیای تولیدات امروزی است و عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی همانند پلی بین کارفرمای خود ( تولید کننده ) و مشتریان به عنوان مصرف کننده قرار میگیرد . دنیای پوشاک ، عکاسی خودرو ، تولید مواد غذایی ، لوازم خانگی ، کارخانجات صنعتی، عکاسی خط تولید و پرسنل مراکز ، عکاسی مبلمان و … تنها تعدادی از کارفرمایان دنیای عکاسی صنعتی قلمداد می شوند . خروجی عکس صنعتی نهایی در امور تبلیغاتی تجاری ، بیلبوردهای شهری ، طراحی کاتالوگ شرکتی و … کاربرد دارد .

در این ژانر از عکاسی ، در مقایسه با سایر موارد ، عکاس می بایست تحلیلی دقیقتر و حرفه ای از نحوه انجام کار داشته باشد . چرا که نظرات شخصی و دیدگاه های وی که شاید در دنیای عکاسی هنری سهم بسزایی در شکل گیری فریم نهایی داشتند ، در اینجا محدودتر می باشند . از طرفی در این گونه عکاسی نظرات کارفرما به طور مستقیم بر روی عملکرد عکاس و خدمات عکاسی اثرگذاری می کند . بنابراین این عکاس است که پس از آنالیز داشته ها و بررسی خواسته های سفارش دهنده  و مشاوره با تیم خود ، اقدام به عکاسی میکند . بنابراین ، خواه عکس از المان صنعتی به صورت ساده باشد و یا استفاده از دکوراسیون برای نمایش بهتر کالا صورت پذیرد ، عکاس صنعتی موظف به بررسی و پیش آگاهی از نظرات کارفرما می باشد .علاوه بر داشتن تجهیزات استودیو ای مناسب و مهارت های لازم در پروسه تولید عکس ،  توانایی و تسلط در قسمت نرم افزار و پردازش های پس از ثبت عکس ، امری لازم در جهت ارائه خروجی مناسب به کارفرما می باشد .

گروه تبلیغاتی زیگفا نیز با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای و  تجهیزات عکسبرداری روز در استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی خود کوشیده است تا شما را در معرفی هر چه بهتر محصولات خود یاری رساند . گروه پس از مشاوره و بررسی درخواست سفارش دهندگان محترم طرح پیشنهادی خود به همراه تعرفه قیمت عکاسی تبلیغاتی , صنعتی را ارائه می کند .

خدمات عکاسی صنعتی گروه تبلیغاتی زیگفا :

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی
عکاسی از خط تولید مراکز صنعتی و کارخانجات
عکاسی دکوراسیون داخلی
عکاسی معماری ، نمای داخلی و بیرونی شرکت ها ، موسسات ، سالنهای زیبایی و …
عکاسی تبلیغاتی خودرو ، عکاسی خودرو در نمای داخلی و نمای بیرونی )
عکاسی پوشاک و صنایع وابسته
عکاسی مبلمان دکوراسیون
عکاسی تبلیغاتی برای برندها
عکاسی ۳۶۰ درجه از محصول
عکاسی ۳۶۰ درجه پانوراما جهت ساخت تور مجازی با قابلیت مشاهده در وب سایت
عکاسی مواد غذایی
عکاسی از سمینارها
عکاسی طلا جواهر و شیشه و عکاسی استیل